Spotkania stacjonarneWydarzenia

Job coaching ICF Poland – 16 marca 2023

Job coaching

„Job coaching – jak pomóc klientowi odnaleźć pracę z sensem i sens w pracy”. Warsztat z wykorzystaniem gry coachingowej: Podróż Bohatera®

Prowadzący: Dr Katarzyna Karska

16 marca 2023, 17:00-20:30

Organizator: ICF Oddział Lublin

Spotkanie stacjonarne

WSPA, ul. Bursaki 12, Lublin

Cena: 50,00 zł

Kategorie: Coaching CafeLublin

Opis

Warsztat będzie okazją do przyjrzenia się temu, co buduje poczucie sensu w życiu zawodowym.
Omówimy kluczowe czynniki wpływające na zadowolenie z wykonywanej pracy, budowanie poczucia spełnienia i dobrostanu.

Wykorzystując strukturę narzędzia jakim jest Podróż Bohatera® będziesz mieć okazję, nie tylko poznać etapy pracy z klientem  w obszarze job coachingu, ale również doświadczyć tej gry na sobie i przejść ją z własnym zawodowym lub osobistym tematem.

Warsztat przyda Ci się szczególnie jeśli pracujesz z klientami którzy:

•       Stoją na progu ważnej zmiany zawodowej;
•       Czują, że dryfują bez celu i brak im poczucia sensu z wykonywanej pracy;
•       Stracili z horyzontu to co dla nich ważne;
•       Chcą dokonać transformacji swojego życia zawodowego lub nadać mu właściwy kierunek;
•       Potrzebują na nowo zdefiniować swoje cele, poznać zasoby, skonfrontować się z tym co trudne i wybrać strategię pokonania tych przeszkód;
•       Doświadczają właśnie nowej roli zawodowej i chcą, aby stała się ona ich autentycznym doświadczeniem, zgodnym z własnymi potrzebami.

Dla Ciebie osobiście, będzie to okazja, aby wybrać się w „podróż do siebie” i przyjrzeć temu, co na ten moment Twojego życia lub na tym etapie pracy zawodowej – domaga się Twojej atencji. Zastanowisz się również w jaki sposób możesz o to zadbać.

Prowadzący:

Dr Katarzyna Karska

Autorka narzędzia Heros Navigres® znanej w Polsce jako Podróż Bohatera®. Trenerka, coach (PCD Noble Manhattan Coaching), specjalizuje się w procesach rozwojowych, teambuldingowych i onboardingowych. Jej coachingowe kompetencje od wielu lat wykorzystywane są w procesach grupowych i zespołowych do budowania silnej wizji pracy w organizacji, budowania poczucia sensu z pełnionej roli zawodowej. Swoje przekrojowe bogate doświadczenie zdobywała pracując w dziale HR jako ekspert odpowiedzialny za rozwój zasobów ludzkich. Posiada kompetencje w zakresie diagnozowania i zarządzania talentami (Certificate in Talent and Career Management) IBD Business School oraz asesora w projektach rozwojowych i rekrutacyjnych Assessment Centre oraz Development Centre.

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button