AktualnościKonferencjeWydarzenia

Konferencja EMCC Global – 9-10 czerwca 2023

Konferencja EMCC

Tematem tegorocznej konferencji będzie Rozwój kapitału ludzkiego.

Konferencja stanowi wspaniałą okazję abyśmy dzielili się wiedzą. Ściśle mówiąc warto zbadać nasze umiejętności i wkład jaki dajemy w społeczeństwo przez pryzmat coachingu, mentoringu i superwizji.

Jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością osobistego powitania prelegentów, którzy nie prezentowali się na poprzednich konferencjach. Ponieważ różnorodność i integracja leżą u podstaw naszych działań, chcemy dotrzeć do tych, którzy mogą dzielić się międzykulturowymi spostrzeżeniami, pomysłami i doskonałością.

Poniżej znajdują się wytyczne dotyczące wniosków, które należy przedstawić na EMCC Global Coaching, Mentoring i Konferencja superwizyjna – Rozwijanie Kapitału Ludzkiego


Konferencja 2023 będzie konferencją LIVE i odbędzie się w hotelu Corinthia w Pradze w dniach 9 i 10 czerwca 2023 r.

UWAGA: Wybrani prelegenci będą zobowiązani do osobistego zaangażowania w aktywności podczas konferencji. Aby mogli wziąć udział w sesjach na żywo, spotkać się z delegatami i omówić ich sesje. Wybranym prelegentom przysługuje 50% rabatu od odpowiedniej ceny dwudniowej konferencji (w zależności od członkostwa w EMCC i terminu rezerwacji).


Niniejsze wytyczne zostały opracowane, aby pomóc Ci zaprezentować swój pomysł na wystąpienie. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie komisji selekcyjnej i cenne opinie delegatów. Przeczytaj je uważnie – nawet jeśli aplikowałeś już wcześniej i wyglądają jak poprzednie wytyczne, zostały zaktualizowane i zmienione na rok 2023!


Ramy czasowe zgłoszeń: Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2023 r. Przed głównym wydarzeniem zaoferujemy możliwość zaangażowania się w działania.


Termin składania wniosków upływa 12 marca 2023 r. o godzinie 23:59 czasu środkowoeuropejskiego.


Zgłoszenia będą oceniane przez komisje, a sesje przydzielane na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.
Aby upewnić się, że masz największe szanse na zaoferowanie sesji, radzimy złożyć wniosek tak szybko, jak to możliwe.


Ważne jest, aby Twoja propozycja pomogła nam zrealizować temat Rozwijanie kapitału ludzkiego. Badając możliwości rozwijania wiedzy, umiejętności i wkładu w społeczeństwo, poprzez pryzmat coachingu, mentoringu i superwizji.

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją, wytyczne dotyczące aplikacji znajdziesz tutaj.

Dołącz do nas. Dzięki temu międzynarodowa konferencja EMCC 2023 była jak dotąd najbardziej przyjemną, różnorodną, inkluzywną i szeroko zakrojoną konferencją!


Kliknij tutaj, aby zgłosić swój udział jako speaker


Sprzedaż biletów ruszy wkrótce. Szczegółowe informacje i sposób składania wniosków można znaleźć na stronie internetowej EMCC Global?

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button