AktualnościKonferencje

Globalna Konferencja Badawcza EMCC 2024

Realia coachingu, mentoringu i superwizji szybko się zmieniają. Zmiana to nie tylko coś, na co reagujemy, ale także coś, co możemy stworzyć poprzez rozwój zawodowy. I tego dotyczy konferencja EMCC.

Program konferencji pokaże uczestnikom różne sposoby angażowania się w badania. Podejmie próbę odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób badania mogą mieć wpływ na praktykę. Jaki tkwi potencjał wykorzystania narzędzi cyfrowych i sztucznej inteligencji, aby wprowadzić badania do naszej praktyki i stać się praktykami badawczymi.

Prelegenci: Jason Arunn Murugesu ,  Joshua Howgego  i  Gilead Amit 

Kiedy i gdzie: 5 marca 2024 r. online

Jesteśmy obecnie w punkcie, w którym równie wiarygodne jest twierdzenie, że rzeczywistość jest całkowicie zależna od subiektywnego doświadczenia lub całkowicie od niego niezależna. Rzeczywistość nigdy nie wydawała się tak nierealna.

Konferencja EMCC – Zagadnienia

Konferencja ta pomoże uczestnikom lepiej zrozumieć naszą rzeczywistość zawodową. Jest też zaproszeniem do refleksji znad tym, jak ja zmieniamy i jak to wpływa na naszą praktykę. Uczestnicy będą poszukiwac odpowidzi na następujące pytania:

  • Jak możemy rozwinąć naszą własną, wyjątkową relację między praktyką a badaniami, aby pomóc nam poruszać się w zmieniającej się rzeczywistości?
  • W jaki sposób możemy wykorzystać nowe Globalne Ścieżki EMCC do badań, oferując różne drogi do uzyskania korzyści wynikających ze zrozumienia, wykorzystania i prowadzenia badań?
  • W jaki sposób nasze własne badania mogą wpłynąć na zmieniającą się rzeczywistość w naszej praktyce?
  • Co najnowsze badania mogą nam powiedzieć o zmieniających się realiach w coachingu, mentoringu i superwizji?
  • W jaki sposób narzędzia cyfrowe i sztuczna inteligencja mogą przybliżyć nas do badań, które z kolei mogą pomóc nam w reagowaniu na zmiany?
  • Jak możemy wykorzystać badania oparte na dowodach, aby podważyć opinie i zyskać dla siebie większą jasność?  

Jeśli jesteś gotowy na wprowadzenie innowacji w swojej praktyce dzięki najnowszemu myśleniu lub opracowaniu najnowocześniejszych badań, aby wywrzeć wpływ, ta konferencja jest dla Ciebie!

Link do rezerwacji

Pytania dotyczące konferencji EMCC możesz wysłać na adres :

grc@emccglobal.org

ŻRÓDŁO: https://grc.emccconference.org/

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź również
Close
Back to top button