Spotkania stacjonarneWydarzenia

Coaching Cafe ICF

Zdrowy balans dla pracy i dla siebie

MOJA PRAKTYKA COACHINGOWA – ZDROWY BALANS DLA PRACY I DLA SIEBIE.

Badanie i planowanie zmian.

Prowadzący: Aldona Kłobska
23 lutego 2023, 18:00-21:00
Organizator: ICF Oddział Poznań
Spotkanie stacjonarne
Collegium da Vinci, ul. Kutrzeby 10, Poznań, sala A.301

Cena: 50,00 

11 w magazynie

Kategorie: 

Opis

Coaching Cafe ICF Poland

Nowy rok zachęca nas do refleksji nad tym co było do tej pory, często do zmian, aby było w końcu, tak jak chcemy, aby było. Niektórzy z nas robią mapy marzeń, planują zapisują postanowienia noworoczne, więc chciałam skorzystać z tej właśnie energii.

Zapraszam na warsztat na temat własnej praktyki coachingowej, jeśli jesteś coachem – to weź swoją praktykę na tzw. warsztat.
Co będzie się działo na warsztacie:
– poznasz czynniki sukcesu firm, organizacji i dzięki temu fundamenty metody SPOCO®
– zdiagnozujesz swoje mocne i słabe strony praktyki coachingowej (praktyka coachingowa w rozumieniu projekt, nie poziom kompetencji) czyli SPOCO scan®
– przyjrzysz się poziomowi zrównoważenia swojej praktyki coachingowej,
– stworzysz ramowy plan działania na najbliższe 100dni,
– poznasz inne perspektywy i doświadczenia coachów.

SPOCO® to sposób i zestaw narzędzi zarządzania organizacjami, wpisujący się zarówno w trend makroekonomii (resource-based economy) i mikroekonomii: nawiązujący do „turkusowych organizacji”, które dzięki swoim zasadom zarządzania ludźmi i projektami radzą sobie biznesowo znacznie lepiej niż firmy zarządzane tradycyjnie. To sposób prowadzenia działalności gospodarczej w sposób zróważony i odpowiedzialny społecznie. Bazuje na dobrych praktykach biznesowych w zarządzaniu strategicznym (Balanced Scorecard), zwinnym prowadzeniu projektów (Agile) i ekonomii behawioralnej.

Prowadzący

Aldona Kłobska- Certyfikowany coach (Erickson Professional coach) trener i konsultant, trener i superwizor przywództwa systemoego SPOCO®. Wspieram organizacje, rozwijam kulturę przywództwa oraz coachingową. Moje główne obszary specjalizacji to: #SPRZEDAŻ #PRZYWÓDZTWO#LEADERSHIP. Pracowałam jako mentor i coach w Akademii Przywództwa Jacka Santorskiego.Współorganizuje Festiwal filmów odpowiedzialnych 17 celów www.17celow.pl i współprowadzę Fundację CSR Res severa www.ressevera.Współtworzę Pracownię Rozwoju osobistego Proarche. www.proarche.pl Prowadzę firmę szkoleniową: www.lokomotywacja.pl i bardzo lubię poniedziałki. Trzymam rytm ćwicząc Nordic walking oraz pływanie.

Spotkanie Coaching Cafe organizowane pod patronatem ICF Poland

Zapisz się

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button