Spotkania stacjonarne

Podróż Bohatera – skuteczne narzędzie do pracy z Klientami – 22 lutego 2024

Podróż Bohatera

Izba Coachingu ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Dyskusyjny Klub Coacha, organizowane przez Oddział Małopolski Izby Coachingu.

Dyskusyjny Klub Coacha to seria interaktywnych spotkań społeczności coachów. Stworzony w celu zapewnienia przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni do wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń. Nasze spotkania sprzyjają wzajemnemu wsparciu, zgodnie z promowanymi przez nas wartościami, ideami oraz etyką coachingu. Tematyka naszych spotkań jest różnorodna i dodatkowo odpowiada na różne potrzeby i zainteresowania uczestników.

Cel i opis spotkania:

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na 3-godzinne spotkanie. Podczas spotkania skupimy się na narzędziu coachingowym „Podróż Bohatera”, wspierającym skuteczną pracę z Klientami.

Gość prowadzący spotkanie: Magdalena Daraż-Gogół, NLP Trainer Intensive, NLP Trainer IANLP, Coach Master Trainer ICI, Team Coach, Trener Biznesu, Trener Resilience, Terapeuta Life FlowHealing, Konsultant Panoramy Społecznej, Trener Transforming Communication™, mgr Pedagogiki o Specjalności Profilaktyka Uzależnień i Resocjalizacja, Wykładowca Akademicki. Pani Magdalena Daraż-Gogół jest założycielką firmy MSC Sp. z o.o., gdzie inspiruje efektywnością biznesową praktykowane metody. Posiada ogromne doświadczenie w pracy coachingowej i trenerskiej, współpracując m.in. z firmami takimi jak Santander, Bank Pekao, mBank, TVN, Black Red White.

Spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Interesujesz się coachingiem i chcesz uczestniczyć w społeczności coachów.
 • Chcesz poznawać nowych ludzi, którzy tak jak Ty zajmują się coachingiem.
 • Lubisz się rozwijać, wymieniać wiedzą i doświadczeniem.
 • Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego i ciekawego od innych coachów, albo podzielić się swoimi doświadczeniami.
 • Myślisz o pracy jako coach i chcesz poznać środowisko oraz nauczyć się więcej o pracy w tej dziedzinie.
 • Jesteś na początku swojej drogi coachingowej i potrzebujesz wsparcia.
 • Posiadasz już duże doświadczenie w pracy coachingowej, jednak chcesz wymieniać się wiedzą i umiejętnościami z innymi coachami, oraz cieszysz się możliwością bycia wśród innych, inspirujących ludzi.

Logistyka:

 • Inwestycja: Spotkanie jest bezpłatne dla członków IC, natomiast dla osób niezrzeszonych koszt uczestnictwa wynosi 80 zł.
 • Zapisy wyłącznie przez portal Evenea, prosimy o pobranie biletu i okazanie go na spotkaniu.
 • Miejsce: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Powroźnicza 6/2, 30-307 Kraków.
 • Warunki rezygnacji: W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem spotkania, zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed spotkaniem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator: Izba Coachingu Oddział Małopolski
Kontakt: tel. 519 30 70 30
Magdalena Daraż-Gogół, Dyrektor Oddziału Małopolskiego Izby Coachingu

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button