Webinary

Seria 4 webinarów Praktyka refleksji Association for Coaching – 28 czerwca 2023

Association for Coaching

Refleksja to proces, który pozwala nam zobaczyć więcej niż dotychczas. Czy kiedykolwiek próbowałeś być bardziej zdyscyplinowany, ustawić wyraźniejsze granice i poświęcić czas na refleksję?

W dzisiejszym świecie „pracy”, praktyka refleksyjna często znajduje się na samym dole listy priorytetów. Ale nie jesteś sam w walce o chwilę zatrzymania. Dlatego chciałbym podzielić się z Wami serią webinarów. Webinery są wsparte nową książką o tym samym tytule, które pomogą Wam stworzyć nawyk refleksyjny.

Association for Coaching

Kiedy?

Środy, 28 czerwca oraz 5, 12 i 19 lipca 2023 r.,

o 08:00 EDT / 13:00 BST / 14:00 CEST / 16:00 GST / 20:00 SGT / 22:00 AEST

Gdzie? Seria webinarów online.

W ramach tej serii czterech sesji online, 75-minutowe interaktywne webinaria na żywo. Poznamy techniki i podejście, które pomogą Wam stworzyć nawyk refleksyjny. Będą dostępne nagrania, slajdy i inne zasoby dla wszystkich zarejestrowanych.

W trakcie serii webinarów Association for Coaching będziemy eksplorować następujące tematy:

  1. Jak rozwinąć nawyk refleksyjny – 28 czerwca 2023
  2. Eksperymentowanie z podpowiedziami poznawczymi i wizualnymi – 5 lipca 2023
  3. Eksperymentowanie z podpowiedziami słuchowymi, kinestetycznymi i poetyckimi – 12 lipca 2023
  4. Wypracowanie właściwego nawyku refleksyjnego – 19 lipca 2023

Ta seria webinarów jest skierowana do różnych grup zawodowych, takich jak: coachowie, liderzy, trenerzy, superwizorzy, profesjonaliści HR/OD czy wszyscy ci, którzy pragną rozwinąć nawyk refleksji.

Podczas tych webinariów będziemy mieć interaktywne dyskusje, czas na pracę w grupach oraz dyskusje w parach, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami. Otrzymasz również dostęp do nagrania, slajdów i innych zasobów.

Prowadzącym webinariów będzie Michelle Lucas, doświadczony trener wykonawczy i superwizor trenera, właścicielka Greenfields Consulting Limited. Michelle ma bogate doświadczenie w coachingu kadry kierowniczej i superwizji coachingowej. Jest akredytowanym trenerem wykonawczym i superwizorem coachingu w Association for Coaching.

Cena programu wynosi

  • 95 funtów + VAT dla członków AC
  • 155 funtów + VAT dla osób niebędących członkami

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button