WebinaryWydarzenia

Coaching czy mentoring? Podobieństwa i różnice – 10.06.2024

Coaching czy mentoring to webinar wyjaśniający podobieństwa i różnice

Zapraszamy na bezpłatny webinar

  • Data: 10.06.2024 godzina 18:00
  • Gdzie: Facebook online https://www.facebook.com/share/ZdbBBYVaAKkh8PYf/

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym dokładnie jest coaching i czym różni się od mentoringu? A może chcesz dowiedzieć się, jak te metody mogą wspierać rozwój osobisty i zawodowy? Jeśli tak, ten webinar jest dla Ciebie!
Podczas naszego darmowego webinaru wyjaśnimy:
✅ Po pierwsze czym jest coaching, a czym nie jest?
✅ Po drugie czym jest mentoring, a czym nie jest?
✅ Po trzecie co łączy coaching i mentoring?
✅ Jak praktykujemy te metody w rzeczywistości?
✅ Po piąte jakie studia przygotowują do zawodu profesjonalnego coacha i mentora biznesowego?
✅ Na koniec odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Webinar jest skierowany do wszystkich, którzy interesują się rozwojem osobistym, wspieraniem innych, chcą być lepszymi liderami lub myślą o nowej/dodatkowej profesji.

Prowadzący:
🎓 Kalina Grela-Łężak Akredytowany Coach i Mentor,
Partner Zarządzający Norman Benett, Psycholog, wykładowca Coachingu i Mentoringu, Supervisor. Coach i Mentor z europejską akredytacją EIA w EMCC. Ma 18 lat doświadczenia w prowadzeniu sesji indywidualnych i grupowych. Od 2005 roku aktywnie pracuje jako Executive Coach i Mentor, rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w organizacjach. Prowadzi również sesje Life Coachingu, pomagając osiągać życiowe cele i harmonię wewnętrzną. Przeprowadziła ponad 800 godzin coachingu indywidualnego i mentoringu. Z wykształcenia Psycholog ze specjalizacją Psychologia Społeczna i Psychoterapia.
🎓 Robert Łężak
Prezes EMCC Poland w latach 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, wykładowca coachingu i mentoringu na studiach podyplomowych w ALK i SGH, autor książek o coachingu i mentoringu „Jakich błędów unikać w czasie sesji coachingu – czyli Przewodnik na ścieżce coacha” oraz „50 historii na 50 sesji mentoringu lub coachingu”. Autor portalu www.wszystkoocoachingu.pl i platformy www.sprawdzonycoach.pl. Więcej o prowadzącym: https://robertlezak.pl/.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie coachingu i mentoringu!
👉 Do zobaczenia na webinarze!

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Back to top button