Webinary

Coaching oparty na psychologii pozytywnej. Webinar EMCC Poland – 25 kwietnia 2023

Coaching oparty na psychologii pozytywnej

DATA 25/04/2023

GODZINA 19:00 – 20:30

KATEGORIA

WEBINAR

Psychologia pozytywna (Positive Psychology) to nauka o zdrowiu psychicznym, dobrostanie (well-beingu). To również nauka o optymalnym funkcjonowaniu, pozytywnych doświadczeniach. To nauka o cechach i zasobach osobistych jednostek (np. mocnych stronach, cnotach charakteru) (Duckworth, Steen i Seligman, 2005). W centrum jej zainteresowania leżą również pozytywne organizacje i instytucje.

Psychologia pozytywna poparta jest ogromną ilością badań naukowych. Toteż model coachingu bazujący na jej koncepcjach (PCC – Positive Psychology Coaching) oferuje ustrukturyzowane i rzetelne podejście do wspierania klientów. Dzięki temu osiągają wartościowe dla nich cele oraz podnoszą poziom swojego dobrostanu (por. np. Kauffman, Boniwell i Silberman, 2010).

Coaching oparty na psychologii pozytywnej

PROWADZĄCA: AGNIESZKA ZAWADZKA-JABŁONOWSKA

Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska – psycholożka biznesu, certyfikowana coach ICC, trenerka, konsultantka, wykładowczyni, badaczka. Specjalizuje się w tworzeniu interwencji rozwojowych (webinariów, szkoleń, treningów, procesów coachingowych, konsultacji) oraz programów edukacyjnych opartych o psychologię pozytywną i wyniki badań naukowych (Evidence Based Approach).

NIE JESTEŚ CZŁONKIEM EMCC POLAND?

WYKUP DOSTĘP ZA JEDYNE 100 ZŁ

TO SPOTKANIE NIE BĘDZIE NAGRYWANE.
JEŻELI CHCESZ UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU I POSZERZAĆ SWOJĄ WIEDZĘ I KOMPETENCJE ZAREZERWUJ SOBIE CZAS I ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE JUŻ DZIŚ.

JESTEŚ CZŁONKIEM EMCC POLAND?

Zaloguj się aby zarejestrować się na webinar bezpłatnie!

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button