KursyWydarzenia

ICF International Coaching Federation – kurs 2-23 stycznia 2023

ICF

Zaawansowany Kurs Coachingu ICF: Neuronauka, Świadomość i Coaching Transformacyjny

Wraz z dojrzałością zawodu coacha nadszedł czas na program coachingowy zaprojektowany specjalnie dla doświadczonych coachów. Oferujący dogłębność i rygor oraz odnoszący się zarówno do sztuki, jak i nauki coachingu. To także czas, aby coachowie i ich klienci zrozumieli, dlaczego i jak działa coaching, w oparciu o aktualne badania naukowe jak również rozwijające się zrozumienie mózgu.

To cztero-kwartalne szkolenie dla zaawansowanego trenera. Obejmuje najnowsze badania z zakresu neurobiologii rozwoju człowieka, innowacyjne narzędzia coachingowe oparte na mózgu oraz mapę drogową dla świadomej ewolucji.

„7 poziomów efektywności” BEabove Leadership to potężna mapa drogowa do świadomości i wyższych poziomów efektywności we wszystkich dziedzinach życia. Współzałożycielki Ann i Ursula oraz ich zespół trenerów pomocniczych wnoszą najnowocześniejszą neuronaukę. Najpierw aby naukowo ugruntować tę teorię, a także czerpiąc z ich połączonego 30 lat coachingu i szkoleń, następnie by wszystko to było prawdziwe, możliwe do zastosowania i wysoce przydatne jako trener.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ LUB INNE INFORMACJE/UWAGI

Potężny Program Certyfikacji łączący neuronaukę, mapę drogową rozwoju człowieka i transformacyjne narzędzia coachingowe. Do natychmiastowego wykorzystania z klientami indywidualnymi – dla wyszkolonego i doświadczonego Coacha.LICZBA GODZIN SZKOLENIA TRENERA:RODZAJ AKREDYTACJI ICF: 

ORGANIZATOR

Przywództwo BeaboveBEabove Leadership — specjaliści od transformacji osobistej, grupowej i organizacyjnej. W BEabove pomagamy ludziom zrozumieć, że najważniejsze jest nie to, co ROBIMY, ale to, kim JESTEŚMY.Dzięki naszym Siedmiu Poziomom Skuteczności zapewniamy mapę drogową ludzkiej efektywności, która elegancko i jasno pokazuje nam nie tylko, gdzie jesteśmy, ale także dokąd chcemy się udać, aby znaleźć ten nowy poziom myślenia, tak bardzo potrzebny w dzisiejszym świecie. Opieramy tę mapę drogową na bieżących badaniach z zakresu neuronauki i psychologii, zapewniając łatwy do zrozumienia kompleksowy model ludzkiej transformacji.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO STRONY ORGANIZATORA

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button