WebinaryWydarzenia

Coaching Cafe ICF Poland – 21 grudnia 2022

Co chcę dostać na gwiazdkę? – czyli słów kilka o odpoczywaniu i docenianiu siebie.

Opis

Często, kiedy nastają Święta, myślimy o tym: Ile jeszcze trzeba załatwić? Co jeszcze kupić? Skąd wziąć ciekawe prezenty? Bardzo często w tym zabieganiu zapominamy o sobie. Dlatego podczas tego warsztatu zaproszę Was do udziału w odkrywaniu tego, co dla Was naprawdę ważne? Czemu warto poświęcić choć kilka chwil refleksji? Kiedy najczęściej zapominamy o sobie i dlaczego to robimy? Podsumujemy również miniony rok 🙂
Będziemy pracować warsztatowo. Każdy z nas będzie mógł dokonać osobistej refleksji, ale również odkryć, że inni mają podobne wyzwania. Będziemy chcieli zatrzymać się przez chwilę, by dać sobie szansę na odpoczynek, odzyskanie sił, wzmocnienie tego, co w nas najlepsze i pożegnanie tego, co trudne. Wierzę, że najważniejsze spotkanie w te Święta, by móc spotkać się z innymi bliskimi, to to z nami samymi 🙂

Prowadzący:

Dr Małgorzata Torój

Od ponad 18 lat, jako psycholog i coach, zawodowo wspieram ludzi w rozwoju ich potencjału. Pomagam czuć się sobą w swoich rolach i jednocześnie otwierać na nowe wyzwania. Wzmacniam poczucie własnej wartości i mocy do działania, towarzysząc w odkrywaniu własnych talentów. Pomagam w oczyszczaniu tego co zbędne, a tworzy balast w życiu z lekkością i w oparciu o swoją prawdę.

Z wykształcenia jestem Doktorem Nauk Humanistycznych w dziedzinie psychologii oraz certyfikowanym coachem ICF na poziomie Professional Certified Coach (PCC), Erickson Certified Professional Coach (ECPC). Jestem również certyfikowanym trenerem FRIS® i Praktykiem IFS. Ukończyłam kurs logoterapii International Association of Logotherapy and Existential Analysis at the Victor Frankl Institute Vienna and Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic, Kurs Podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR I) oraz Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Ponadto jestem Superwizorem Coachingu.

Prowadzący: Małgorzata Torój (PCC)

21 grudnia 2022, 18:30-20:30

Organizator: ICF Oddział Lublin

Spotkanie stacjonarne

WSPA, ul. Bursaki 12, Lublin, aula 18

Cena: 50,00 zł

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button