Aktualności

Nowa strona EMCC Poland

EMCC Poland

W dniu 27 lutego EMCC Poland wystartowało z nową stroną WWW. Nowoczesny layout zaprasza do odwiedzenia i skorzystania z oferowanych na portalu informacji.

Nowa strona internetowa jest kontynuacją starszej wersji z dominującymi 2 kolorami granatowy i ciemno żółty. Nowe otoczenie wizualne to część innowacji zaprezentowanych na tej stronie takich jak:

  • uwypuklenie nadchodzących wydarzeń,
  • większe zaakcentowanie wartości akredytacji indywidualnych oraz akredytacji na programy mentoringowe i coachingowe
  • przedstawienie osób odpowiedzialnych za kierowanie organizacją

Dodatkowo zmieniony został całkowicie layout oraz szata graficzna, co czyni stronę atrakcyjniejszą i dużo bardziej nowoczesną od poprzedniej. Czytelny układ umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji i sprawny kontakt z władzami stowarzyszenia. Nowa strona internetowa jest oczywiście w pełni responsywna, dzięki czemu z łatwością można korzystać z niej na tabletach oraz smartfonach.

EMCC jest międzynarodową organizacją non-profit, afiliowaną także w Polsce (EMCC Poland działające od 2009 roku), skupiającą ekspertów-praktyków mentoringu, coachingu i superwizji, przedstawicieli świata naukowego, specjalistów human resources oraz inne osoby tą tematyką zainteresowane lub związane z nią zawodowo.

Koncentruje się na rozwoju i promocji swojej branży, jej profesjonalizacji, na promowaniu dobrych praktyk zawodowych, ram kompetencyjnych, poszerzaniu kompetencji profesjonalistów tej branży oraz promocji własnego systemu akredytacji. Swoim członkom zapewnia wielotorowe  merytoryczne wsparcie. Współpracuje także z biznesem, zachęcając do korzystania z usług akredytowanych profesjonalistów.

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button