Spotkania stacjonarne

Opór w Coachingu czyli co? – 23 marca 2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu WGLĄD ZA WGLĄDEM organizowane przez Oddział Lubelski Izby Coachingu.

Temat warsztatu: Opór w coachingu, czyli co?

MIEJSCE

Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, sala nr 101
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4, 20-031 Lublin Zobacz na mapie

TERMIN

Początek: 23 Marca 2024, 10:00 (Sobota)

Koniec: 23 Marca 2024, 16:00 (Sobota)

 Dodaj do kalendarza Dodaj do kalendarza

ORGANIZATOR

Izba Coachingu Oddział Lubelskiul. Zajęcza 15
00-351 Warszawa

Telefon: +48 607 940 713

Cel i opis spotkania

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na 6 godzinny warsztat, podczas którego będziemy się skupiać na rozwoju kompetencji coachingowych oraz pogłębianiu świadomości mechanizmów funkcjonowania człowieka na temat swojej praktyki coachingowej i kierunku jej rozwoju.

Dla kogo jest ten warsztat?

  • dla coachów przygotowanych do prowadzenia procesów coachingowych (np. poprzez udział w programie podstawowego szkolenia coacha),
  • dla coachów, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej praktyki coachingowej,
  • dla coachów, którzy mają 2-3 letnie doświadczenie w praktykowaniu coachingu.

Po co jest ten warsztat?

  • Aby zatrzymać się na moment, przyjrzeć się różnym aspektom oporu w coachingu, własnej strategii coacha – jak rozpoznaje oznaki i źródła oporu oraz aby wzbogacić zasoby do pracy z oporem.
  • Aby nabrać większej mocy sprawczej jaką daje perspektywa nowych możliwości.
  • Aby sprawdzić jakie ubogacające może być pogłębianie i poszerzanie podejścia coacha do tego, z czym przychodzi i pracuje klient.

WGLĄD ZA WGLĄDEM – to cykl warsztatów rozwojowo-superwizyjnych dla coachów o różnym poziomie doświadczenia. Ich formuła refleksyjnego zgłębiania siebie jako coacha, przy interaktywnym wzajemnym wsparciu uczestników, otwiera drzwi do indywidualnego określania kolejnych kroków w budowaniu warsztatu i praktyki coachingowej.

Warsztaty mają charakter otwarty, co oznacza, że możesz zdecydować czy chcesz wziąć udział w jednym spotkaniu czy przejść przez cały cykl spotkań, każde o innej tematyce.

Podczas warsztatów będziesz doskonalić umiejętności i postawę coacha, poznawać nowe narzędzia coachingowe oraz praktykować ich użycie.

Plan warsztatu:

Warsztat rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz. 16 uwzględniając godzinną przerwę obiadową. Każda grupa ma inną dynamikę i wymaga elastyczności w podejściu warsztatowym.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś praktykującym coachem;
  • jesteś doświadczonym coachem lub na początku swojej drogi coachingowej i lubisz się rozwijać, wymieniać wiedzą, doświadczeniem i kreatywnie podchodzić do swojego warsztatu coachingowego;
  • cenisz sobie inspirującą atmosferę wzajemnej życzliwości i ciekawości;
  • bliska Ci jest idea profesjonalizacji coachingu poprzez dbanie o standardy, etykę i jakość;
  • chcesz poznawać bliżej społeczność profesjonalnych coachów i budować sieć kontaktów z osobami z branży coachingowej.

___________________

Goście prowadzący warsztat: Grażyna Kucharska – Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu, Biznes coach certyfikowany przez ICC.

Z wykształcenia ekonomista, specjalista zarządzania zasobami ludzkimi i doradztwa personalnego. Od 2006 roku certyfikowany coach ICC. W 2009 roku ukończyła kurs superwizora ICC.Od 2006 roku, pod marką NANO Coaching, pracuje coachingowo z osobami indywidualnymi i zespołami. Od 2010 roku coaching zespołów poprzedza użyciem narzędzia Team DiagnosticTM Assessment (Team Coaching International), zorientowanym na zespół, jako całość.Doświadczony menedżer i nauczyciel, twórca autorskich programów nauczania. Prowadzi szkolenia, warsztaty, projekty rozwoju osobistego, także mentoringowe, oraz doradztwo biznesowe. Regularnie realizuje superwizje indywidualne i grupowe dla coachów i superwizorów coachingu.Od 2016 roku na studiach podyplomowych „Coaching i Mentoring” w UMCS uczy studentów profesjonalnego prowadzenia procesu coachingu – prowadzi 100 godzin zajęć „Proces coachingu” oraz, jako opiekun praktyk, daje studentom wsparcie superwizyjne i konsultacyjne.

Zapisy wyłącznie przez portal Evenea, pobierz bilet i pokaż go na spotkaniu.

Miejsce: Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, sala nr 101, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4, 20-031 Lublin

Zapraszamy!

Organizator: Izba Coachingu Oddział Lubelski


Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button