AktualnościMateriały video

Nowy portal Sprawdzony Coach

Jako klient szukasz coacha, który ma odpowiednie referencje, wiedzę, przygotowanie merytoryczne i pracuje etycznie? A może jako coach lub mentor chcesz poszerzać grupę swoich klientów? Odpowiedzią na te dwa pytania jest nowy portal „Sprawdzony Coach”.

Portal sprawdzonycoach.pl działa od jesieni ubiegłego roku i wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu rynku. „Wiele osób szukających coachingu, zastanawia się, jak wybrać coacha (albo mentora), który ma odpowiednie certyfikaty albo akredytacje i pracuje zgodnie z najwyższymi obowiązującymi standardami. Z drugiej strony, jest też wielu coachów, którzy chcą na szerszą skalę świadczyć swoje usługi. Ten portal łączy potrzeby osób z jednej i z drugiej grupy” – mówi w wywiadzie dla wszystkoocoachingu.pl Piotr Awarski, kierownik projektu sprawdzonycoach.pl.

Warto też podkreślić, że w bazie tego portalu są wyłącznie osoby, które spełniają odpowiednie kryteria. „Chcemy, aby coachowie i mentorzy, którzy przystępują do naszego projektu, mieli minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z klientami oraz odpowiednie ukończone kursy i certyfikaty. Dbamy o to, aby jakość usług dostępnych poprzez portal była jak najwyższa” – podkreśla Piotr Awarski.

Zapraszamy na webinar 12 lutego o 18:00

Wszystkich, którzy są zainteresowani przystąpieniem do tego projektu, zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Piotrem Awarskim, który jest poniżej. Zapraszamy również do wzięcia udziału w webinarze, który odbędzie się 12 lutego o godzinie 18:00. Podczas tego spotkania zostaną omówione zasady działania portalu. Piotr Awarski odpowie także na pytania uczestników.

LINK DO WEBINARU

Osoby, które są zainteresowaną współpracą, mogą też wejść na stronę portalu. W zakładce Kariera znajduje się formularz, który należy wypełnić. Można również wysłać zapytanie na adres kontakt@sprawdzonycoach.pl.
„Jako kierownik projektu, weryfikuję wszystkie osoby, które chciałyby dołączyć do bazy coachów i mentorów. Następnie prowadzę onboarding i omawiam z tą osobą wszelkie szczegóły dotyczące działania portalu, również na poziomie technicznym. Zależy nam, aby coach czy mentor, którzy przystępują do tego projektu, mieli jak najlepsze wsparcie” – mówi w wywiadzie Piotr Awarski. Jednocześnie dodaje, że utworzenie portalu jest bardzo ważną inicjatywą, potrzebną zarówno klientom, jak i coachom oraz mentorom.

LINK DO WEBINARU – 12 lutego o godzinie 18:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button