AktualnościKursyWydarzenia

Transformacja: Organizacja, Liderzy i Kreatywność (TOLK)

Warsztaty Relacji Grupowych TOLK

Warsztaty Relacji Grupowych (TOLK) są zbudowane na idei uczenia się przez doświadczanie. Oznacza to, że uczenie się otwiera nas na kreatywność. Zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

KIEDY: 1 – 4 marca 2024 r.
GDZIE: ARCHE Dwór Uphagena, Gdańsk, Polska


PROGRAM WARSZTATU DO POBRANIA PONIŻEJ

Warto podkreślić też, że kreatywności można się uczyć i ją rozwijać. I warto to robić, bo ona z kolei prowadzić do innowacji i rozwoju w organizacjach. Tematy związane z kreatywnością oraz wiele innych zagadnień będzie poruszonych podczas Warsztatów Relacji Grupowych (TOLK). Dają one również możliwość zbadania i przyjrzenia się temu:

  • w jaki sposób uczestnicy podejmują swoją rolę / role
  • jak chcą ją / je przekształcić, a tym samym rozwinąć.

Ten proces transformacji przyczyni się do zmiany i rozwoju organizacji.

Dla kogo są te warsztaty

Głównym ich celem jest stworzenie okazji do zgłębiania i doświadczania wzajemnych powiązań pomiędzy organizacją, przywództwem oraz kreatywnością. W ten sposób otwierają się możliwości transformacji i rozwoju. W warsztatach mogą wziąć udział osoby pełniące rolę liderską i/lub menedżerską w jednej lub kilku organizacjach. Jednocześnie warsztaty te są adresowane do każdego, kto po prostu jest ciekaw, jak w kreatywny sposób uczyć się o rozwoju i transformacji.

Warsztaty Relacji Grupowych TOLK – zagadnienia

W planie warsztatów jest m.in.:

  • Analiza Transformacji – TA. To praca w mniejszych grupach, gdzie można dokonać refleksji na temat uczenia się, przyjmowanych ról, organizacji i kreatywności. Tutaj uczestnicy mogą skorzystać z okazji, aby uzyskać wgląd i rozpocząć proces transformacji.
  • Matryca snów Sesja praktyczna, w której wykorzystujemy sny, marzenia, wewnętrzne obrazy i doznania fizyczne. Celem sesji jest próba zrozumienia na głębszym poziomie, jaki jest stan naszej organizacji.
  • Socjogram: tworzenie go z wykorzystaniem metody Gestalt.

Link do rejestracji znajduje się TUTAJ.

Kontakt

Mirosław Gucwa tel. 502 746 406

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź również
Close
Back to top button