AktualnościEdukacjaWebinary

Akademia Szczęścia

Akademia Szczęścia

Od 6 lutego startuje roczny kurs Studiów nad Szczęściem. Poprowadzi go dr. Ben-Shahar. Kurs jest owocem wieloletnich badań nad tematem szczęścia. Po jego zakończeniu uczestnicy zostają Certyfikowanymi Trenerami Szczęścia.

KIEDY: 6 lutego 2024, godzinę można wybrać
MIEJSCE: online
WEBINAR: 18 stycznia o godz. 16:00 czasu nowojorskiego, USA, odbędzie się webinar nt. tego kursu. Link do zoom na to wydarzenie można pobrać TUTAJ.

Tal Ben-Shahar, znany również jako Tal David Ben-Shachar, jest amerykańskim i izraelskim nauczycielem oraz pisarzem. Zajmuje się psychologią pozytywną i przywództwem. Jako wykładowca na Uniwersytecie Harvarda, Ben-Shahar stworzył najpopularniejszy kurs w historii Harvardu dotyczący szczęścia. Napisał na ten temat książki, m.in. „Jak cieszyć się życiem Dobrostan w pięciu odsłonach”, wyd. Zwierciadło. Ben-Shahar stworzył również Akademię Szczęścia.

Akademia Szczęścia – program

Certyfikat Studiów nad Szczęściem to kompleksowy roczny kurs akademicki online opracowany i prowadzony przez dr Tala Ben-Shahara. Program ten oferuje uczestnikom wiedzę i praktyczne narzędzia do pracy w obszarze szczęścia z klientem indywidualnym i grupowym. Kurs obejmuje:

  • 40 godzin nagranych wykładów
  • Cotygodniowe seminaria internetowe na żywo
  • Ćwiczenia „Life Journal”

Studenci, zapisując się do programu, stają się członkami klubu Alumni & Business, dużej międzynarodowej społeczności.

Link do zapisów znajduje się TUTAJ.

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button