AktualnościWiedza

Coaching sportowy w praktyce – wywiady

Zapraszamy na unikatowy cykl wywiadów w ramach naszego projektu „Coaching sportowy w praktyce”. Utytułowani zawodnicy i trenerzy sportu, którzy są jednocześnie coachami i trenerami mentalnymi dzielą się swoim doświadczeniem.

W ramach cyklu „Coaching sportowy w praktyce” został opublikowany wywiad z Aniką Godel-Chełmecką. Na swoim koncie Anika ma wiele medali, pucharów świata, mistrzostw Polski oraz wicemistrzostwo Europy w taekwondo olimpijskim zdobyte w 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję trenera asystenta polskiej kadry narodowej w tej dyscyplinie. W wywiadzie mówi, m.in. o tym, jakie narzędzia coachingowe pomogły jej najbardziej przed startem w zawodach., i jednocześnie które z nich wykorzystuje obecnie.

Harmonogram wywiadów

15 listopada (w najbliższą środę) opublikowany zostanie wywiad z Rafałem Pajnowskim. Jest on psychologiem sportu, mentorem, trenerem UEFA i trenerem mentalnym w klubie Wisła Płock oraz reprezentacji Polski U16 w piłce nożnej. W wywiadzie dla naszego portalu mówi o tym, jakie narzędzia coachingowe wykorzystuje w pracy z zawodnikami. A także – jakie pomagają budować ducha w zespole. To cenna wiedza, którą można przenieść np. do świata biznesu.

6 grudnia opublikujemy wywiad z Katarzyną Sędzik. Jest ona akredytowanym Coachem EMCC, Mentorem, Trenerem Biznesu. Specjalizuje się zarówno w coachingu sportowym, jak i menedżerskim. Warto też podkreślić , że Katarzyna ma wieloletnie doświadczenie jako zawodniczka. Jest również założycielką grupy „Coaching sportowy w praktyce”. Katarzyna jest też jest też autorką naszego portalu. Opublikowała m.in.:

W wywiadzie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem, jak pracować cachingowo ze sportowcami.

27 grudnia ukaże się wywiad z Robertem Złotkowskim, który jest legendą polskiego kickboxingu. Mistrzem świata i Europy oraz zdobywcą Pucharu Świata w kickboxingu. Był członkiem Polskiej Kadry Narodowej w tej dyscyplinie sportu. Za osiągnięcia w kickboxingu i promowanie go, Polski Związek Kickboxingu uhonorował go w 2023 r. pasem mistrzowskim 1st BLACK BELT. Obecnie Robert Złotkowski jest trenerem kickboxingu i boksu młodszych zawodników. Trenuje gwiazdy MMA. Jest także coachem i członkiem grupy „Coaching sportowy w praktyce”.

17 stycznia Oriana Małachowska-Waligóra, która jest trenerem personalnym, byłą zawodniczką Judo i coachem, opowie o tym, jakie umiejętności ze świata sportu pomagają jej w pracy z klientem podczas sesji coachingowych.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź również
Close
Back to top button