AktualnościWebinaryWydarzenia

Webinar – Coaching summit 2024

Coaching summit to bezpłatne wydarzenie, które odbywa się online. Tematem tegorocznej edycji, podczas której wystąpi ponad 35 ekspertów, jest „Siła więzi międzyludzkich”.

Wykorzystanie mocy coachingu polega na odblokowaniu potencjału ludzkiego na całym świecie. Każdego roku Coaching summit jest niczym latarnia morska oświetlającą drogę, która umożliwi jednostkom i organizacjom osiągnięcie swoich szczytów” – czytamy na stronie Coaching.com.

Tegoroczna edycja szczytu skupia się wokół tematu więzi ludzkich. „Sercem każdej podróży coachingowej jest głęboka więź pomiędzy coachem a klientem. To połączenie, które wykracza poza zastosowanie metodologii. Razem będziemy badać niuanse neuronauki, zakłóceń i skutecznego zaangażowania w świetle wykorzystania technologii w celu ich wzbogacenia” – piszą organizatorzy tego wydarzenia. Jednocześnie skupiają się na tym, jak można wykorzystać postęp technologiczny do budowania i pielęgnowania więzi międzyludzkich.

Coaching summit 2024 przyciąga uczestników z 150 krajów

Coaching summit 2024 odbywa się w dniach 28 maja – 13 czerwca. Podczas tego wydarzenia wystąpi ponad 35 ekspertów z branży coachingowej, które mają na celu doskonalenie warsztatu coacha. Będzie też możliwość wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Program szczytu jest wyjątkowo bogaty. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie organizatora Coaching Summit. Tutaj również znajduje się link do zapisów.
Serdecznie zapraszamy.

Powiązane artykuły

Back to top button