Aktualności

Nowy prezes EMCC Poland

Podczas walnego zgromadzenia członków EMCC Poland wybrano nowego prezesa na kadencję 2024-2026. Został nim Jacek Bełdowski. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Walne zgromadzenie członków EMCC Poland odbyło się 23 maja br. Jacek Bełdowski został jednogłośnie wybrany na to prestiżowe stanowisko. Jak czytamy na fb EMCC Poland:

„Jacek wnosi do naszej organizacji ogromne doświadczenie i pasję, wiarę w ludzi z nutką rewulucjonisty, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju EMCC Poland. Jesteśmy przekonani, że jego wizja i zaangażowanie będą kluczowe dla realizacji naszych celów i misji”.

EMCC Poland – kadencja 2024-2026

Pan Jacek Bełdowski jest coachem i mentorem EMCC. Przez 25-lat jako CEO zarządzał lokalnymi i globalnymi zespołami. Jest liderem, który wnosi do coachingu pasję i duże doświadczenie biznesowe. Jednocześnie był członkiem globalnych zespołów menadżerskich, które transformowały biznes dostosowując jego organizację do radykalnych zmian w otoczeniu.
Szefował firmie Egmont w Polsce oraz regionie CEE. Razem z ponad 400. osobowym zespołem zbudował wiodącą pozycję na rynku wydawnictw dziecięcych w 15 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. 

Wykłada na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego. Jest absolwentem programów:

  • Young Executives Program
  • European management Centre
  • Executive MBA na swojej alma mater
  • Advanced Management Program w IESE Business School – Barcelona
  • Diploma in Professional Coach-Mentoring w The Oxford School of Coaching & Mentoring – Certyfikat Coach-Mentoring Practitioner EMCC
  • Certified trainer – Extended Disk.

Powiązane artykuły

Back to top button