AktualnościWydarzenia

Doroczne Nagrody EMCC Global Coaching, Mentoring, Supervision i Team Coaching 2023

Czy znasz coacha, mentor, superwizora albo coacha zespołowego, który Twoim zdaniem zasługuje na nagrodę za swoją pracę? Możesz go zgłosić do konkursu organizowanego przez EMCC Global. Termin wysyłania nominacji upływa 22 grudnia 2023 r.

Coroczne nagrody EMCC Global mają na celu uhonorowanie tych osób, organizacji i programów, które wnoszą znaczacy wkład w społeczności coachingu, mentoringu, superwizji oraz coachingu zespołowego oraz które są inspirujące w swoim wkładzie. Warto w tym miejscu podkreślić, że nie trzeba być członkiem EMCC, aby nominować kogoś do nagrody anie żeby zostać nominowanym.

Kategorie i kryteria przyznawania nagród

Swoich kandydatów ramach każdej nagrody (mentoring, coaching, superwizja, coaching zespołowy) można nominować w sześciu kategoriach:

  1. Coach, mentor, superwizor lub coach zespołu
  2. Organizacja
  3. Program szkoleniowy
  4. Wkład (np. książka, artykuł, badania)
  5. Mistrz coachingu, mentoringu czy superwizji
  6. Inny.

Przy przyznawaniu nagród jurorzy kierują się następującymi kryteriami:

  • Wpływ i wkład w branżę mentoringu/coachingu/superwizji/coachingu zespołowego
  • Inspirujący wkład
  • Wpływ społeczny zgodny z celem EMCC, jakimi jest np. rozwijanie i promowanie najlepszych praktyk w obszarze coachingu, mentoringu i superwizji na całym świecie.

Zgłoszenia do nagrody EMCC Global

Zgłoszeń można dokonać poprzez stronę EMCC GLOBAL. Termin ich nadsyłania upływa o godzinie 17:00 (CET) w piątek 22 grudnia 2023 r. Zwycięzcy zostaną powiadomieni na przełomie stycznia i lutego. Będzie też opublikowany komunikat prasowy wraz z listą zwycięzców w każdej kategorii. Następnie będą oni zapraszeni na ceremonię wręczenia nagród. Formuła ceremonii nie jest jeszcze znana. Uroczystość może odbyć się zarówno online, jak również podczas globalnej konferencji, która odbędzie się w czerwcu 2024 r.

Jeśli mamy jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu, możemy zadać je mailowo. Adres: administratorem@emccglobal.org

EMCC Global organizuje też Konkurs Badawczy, o którym pisaliśmy tutaj oraz serię warsztatów: Ćwiczenia z Refleksji: Klucz do Rozwoju Profesjonalnego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button