KsiążkiWiedza

Kompendium wiedzy coacha

Kompendium wiedzy coacha to jedna z najlepszych książek w tej branży. Otrzymała patronat wszystkich 3 organizacji coachingowych:

Jeśli szukasz możliwości dalszego rozwoju w zawodzie coacha, jeżeli pragniesz pogłębić swoją świadomość praktyka coachingu oraz poszerzyć horyzonty zawodowe, ale potrzebujesz inspiracji i wskazania właściwego kierunku – ta książka ci w tym pomoże.

W książce ponad dwudziestu autorów-praktyków dokonuje przeglądu głównych modeli teoretycznych i źródeł wiedzy, które nadały kształt obecnej praktyce coachingowej. Czerpią z dyscyplin akademickich, alternatywnych źródeł wiedzy oraz różnych podejść wyspecjalizowanych.

Ta książka to podstawowe źródło wiedzy oraz inspirująca lektura zarówno dla początkujących coachów odkrywających nową dziedzinę, dla doświadczonych praktyków pragnących poszerzyć swoją wiedzę, jak też dla liderów, menedżerów i specjalistów ds. HR chcących zrozumieć zakres i wartość coachingu.

Autorki

LENI WILDFLOWER jest coachem, konsultantem i wykładowcą, również autorką kursów z zakresu zarządzania zmianą, rozwiązywania konfliktów, jakości pracy. przywództwa oraz coachingu kadry menedzerskiej. Obecnie zajmuje się projektowaniem programów coachingowych na Fielding Graduate University, m.in. jest autorką projektu Evidence Based Coaching Program. Tworzy programy również dla organizacji, korporacji i organizacji non-profit.

DIANE BRENNAN jest coachem kadry menedżerskiej, konsultantem i autorką książek. Pracuje z liderami i zespołami w organizacjach nad poszerzeniem zdolności uczenia się i działania w obliczu zmian. Piastując funkcje kierownicze w International Coach Federation, promowała konwersacje na poziomie globalnym oraz profesjonalizację w społeczności coachingowej. Jest współredaktorką książki The philosophy and practice of coaching

Kompendium wiedzy coacha do nabycia w księgarni internetowej

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button