Studia podyplomowe

Studia podyplomowe coaching

Studia Podyplomowe Coaching mają za zadanie pomaganie słuchaczom w ich rozwoju. Ważne, żeby oni następnie pomagali innym. Naszą ambicją jest robienie tego w sposób profesjonalny poprzez uczenie praktycznych i przydatnych umiejętności.

DLACZEGO WARTO?

  • Studia pozwalają na zapoznanie się z wieloma różnymi podejściami do coachingu. Wybranie tego najlepiej pasującego w oparciu o sprawdzone i praktyczne umiejętności połączone z aktualną wiedzą akademicką.
  • Studia to też połączenie przyjemnego z pożytecznym, to czas rozwijania kontaktów zawodowych i osobistych, poszerzania horyzontów i poszukiwania inspiracji.
  • Wśród wykładowców znajdują się czołowi coache, trenerzy, szkoleniowcy, doradcy, psychologowie i nauczyciele akademiccy. 
  • Ponadto studia są akredytowane przez EMCC, co pozwala na uzyskanie akredytacji indywidualnej EMCC na poziomie Foundation, jak również innych akredytacji indywidualnych.

Robert Łężak

Wykładowca, nauczyciel coachingu i mentoringu, Prezes EMCC Poland 2019-2022, Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC, Trener, Partner Zarządzający w Norman Benett.

Dodaj komentarz

Back to top button