AktualnościWebinaryWydarzenia

EMCC Global TEC Talks

EMCC Global

EMCC Global zaprasza na bezpłatny webinar: coaching wzmocniony technologią. Zostaną na nim przedstawione szczegóły dotyczące unijnej ustawy o sztucznej inteligencji.

KIEDY: 14 maja 2024 od godz. 15:00 do 16:30

GDZIE: online

Akt Unii Europejskiej o sztucznej inteligencji stanowi kluczowy moment w regulacji sztucznej inteligencji w UE. Jego celem jest wspieranie innowacji przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony praw podstawowych i wartości. Ponieważ trenerzy, mentorzy i superwizorzy w coraz większym stopniu włączają technologie oparte na sztucznej inteligencji do swoich praktyk, zrozumienie kluczowych przepisów i wymagań ustawy o AI ma ogromne znaczenie.

Program webinaru EMCC Global

Podczas części prezentacyjnej uczestnicy otrzymają kompleksowy przegląd ustawy o sztucznej inteligencji. Odkryją jej zakres, kluczowe przepisy i implikacje dla profesjonalistów zajmujących się coachingiem i mentoringiem. Zostaną zdefiniowane systemy sztucznej inteligencji wysokiego ryzyka oraz nakreślone wymogi w zakresie przejrzystości i odpowiedzialności. Prezentacja podkreśli aspekty najbardziej istotne dla naszej społeczności.

Po prezentacji sesja zmieni się w dynamiczną dyskusję. Podczas niej uczestnicy mogą dzielić się spostrzeżeniami. Będzie też miejsce na pytania i dialog na temat praktycznych implikacji ustawy o sztucznej inteligencji dla ich praktyki zawodowej.

Osoby prowadzące

Dyskusja , prowadzona przez ekspertów w dziedzinie regulacji i etyki sztucznej inteligencji: Cristinę Muehl i Erica Dauenhauera. Warto podkreślić, że dyskusja ma na celu zapewnienie jasności i wskazówek dotyczących poruszania się w krajobrazie regulacyjnym przy jednoczesnym odpowiedzialnym i etycznym wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym praktykiem, czy nowicjuszem na skrzyżowaniu sztucznej inteligencji i coachingu/mentoringu, ta sesja oferuje cenne spostrzeżenia i możliwości nawiązywania kontaktów.

Nie przegap tej okazji, aby być na bieżąco, angażować się w znaczący dialog i kształtować przyszłość sztucznej inteligencji w coachingu i mentoringu. Dołącz do nas i weź udział w wnikliwej sesji dyskusyjnej EMCC TEC na temat unijnego aktu prawnego o sztucznej inteligencji.

Link do zapisów znajduje się na stronie organizatora.

Powiązane artykuły

Back to top button